Найшвидший хостинг для Concrete5

Безкоштовний SSL
Автоустановка CMS
Допомога фахівців 24/7

Оптимізований хостинг для Concrete5 в Україні

Hostpro

Concrete5 Старт

Для блогів та лендінгів на Concrete5

2.95 / міс

Економія:72

 • 2 Concrete5 сайти
 • 10 GB SSD-диск
 • 512 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

Concrete5 Про

Для інтернет-магазинів і сайтів на Concrete5

5.95 / міс

Економія:72

 • 15 Concrete5 сайтів
 • 10 GB SSD-диск
 • 1024 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

Concrete5 Бізнес

Для розробників сайтів на Concrete5

6.95 / міс

Економія:72

 • 25 Concrete5 сайтів
 • 30 GB SSD-диск
 • 1536 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців

Додаткові послуги

 • Виділена IP-адреса 3 / міс
 • Додатковий диск 10GB5 / міс
Hostpro

Як отримати безкоштовний SSL?

Переваги хостингу Concrete5 від HostPro

Варіативна та проста в управлінні панель

Система Concrete5 повністю безкоштовна

Ядро системи Concrete5 безкоштовне і доступне для кожного – ні за локалізовану версію, ні за подальші оновлення «движка» платити також не доведеться. Ви платите тільки за послуги хостингу і за оренду доменного імені.

Надшвидкі SSD диски

Всі сайти наших клієнтів розміщуються на масиві сучасних SSD дисків з технологією RAID10 – це дозволяє мінімізувати завантаження однієї сторінки до 0,8 секунди, збільшивши середню швидкість в 5 разів.

Команда професіоналів в цілодобовому режимі

Щодня, не дивлячись на будь-які ситуації, події або дати, ми завжди готові допомогти: якщо у сайту спостерігаються проблеми, вирішити які ви не в змозі, наша команда технічної підтримки прийде на допомогу і допоможе відновити роботу в найкоротші терміни.

Швидка установка і старт

Хостинг для Concrete5 спрощує старт сайту в інтернеті, надаючи готову платформу для роботи. Тепер не потрібно займатися попереднім налаштуванням системи, пошуком потрібного дистрибутиву або останнього оновлення – установка CMS спрощена до натискання однієї кнопки в особистому кабінеті.

Проста панель із візуальним редактором

Не подобається як розташований той чи інший блок? Хочете спробувати щось нове, створивши унікальний дизайн або відредагувати поточний шаблон? Візуальний редактор Concrete5 дозволить це зробити, навіть без навичок програмування – додавайте функціональні елементи через панель управління і рухайте їх за допомогою візуального редактора.

Безкоштовні бекапи сайтів

Проводите експерименти, оновлюєте систему, встановлюєте нові плагіни і боїтеся за збереження ваших даних? Не варто, всі сайти клієнтів Concrete5 хостингу піддаються щоденному резервному копіюванню, що дозволяє убезпечити від ненавмисної втрати важливих файлів. Бекапи зберігаються на наших серверах протягом 30 днів, отримати їх можна в будь-який день.

Hostpro

Перенесемо ваші сайти на HostРro

Хостинг для сайту на Concrete5

Concrete5 – безкоштовна CMS система, призначена для управління сайтами різного напрямку, що поєднує одночасно широку функціональність і простоту в користуванні. Крім безлічі різних інструментів «з коробки», Concrete5 може похизуватися візуальним редактором шаблонів – змінюйте зовнішню структуру сторінок, переміщуйте блоки, розміщуйте і додавайте елементи за допомогою простих дій.

Відкритий вихідний код CMS Concrete5 дозволяє не тільки користуватися стандартними інструментами, а й вручну покращувати існуючі. У разі необхідності в онлайн-каталозі «движка» можна відшукати безліч корисних плагінів, що додають відсутній функціонал.

Незважаючи на те, що система Concrete5 відносно нова, їй вдалося швидко увійти в список популярних систем, завдяки зростаючій базі користувачів. Concrete5 хостинг – це зручне рішення, що дозволяє створити онлайн-ресурс на базі CMS, яка розвивається, уникаючи встановлення, завантаження, налаштування бази даних та інших підготовчих процедур. Від вас – тільки ідея, від нас – платформа для реалізації.

Спробуйте і ви!

Це легко та займає всього 60 секунд