Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Нам 22 роки! Даруємо частинку світла за Хостинг або VPS до 28.02.2023

Забрати подарунок

Надійний CMS хостинг для вашого сайту

Тестовий період
Антивірус на всіх тарифах
SSL сертифікат в подарунок

Кращий CMS хостинг в Україні

Виберіть свій движок

Що таке хостинг для CMS?

Хостинг для CMS — це область веб-сервера для розміщення сайтів, на якій встановлена система для управління контентом або CMS. Головна перевага такого хостингу — встановлений движок сайту, готовий до повноцінної роботи. Вам не потрібно шукати файли, підшукувати дистрибутиви та актуальні оновлення — за встановлення, налаштування і підтримку за вас вже потурбувалися ми.

Переваги при замовленні CMS хостингу від HostPro

Техпідтримка 24/7

Техпідтримка 24/7

Позбавтеся від зайвого клопоту, пов'язаного з установкою і налаштуванням CMS. Захистіть себе від технічних проблем з вашим сайтом. Фахівці техпідтримки HostPro допоможуть розібратися в неполадках в будь-який час — будь то середина робочого тижня або новорічна ніч. Просто зв'яжіться з відділом support зручним для вас способом.

Щоденні бекапи

Щоденні бекапи

Ще одна перевага — безкоштовне резервне копіювання. Ми щодня робимо резервні копії сайтів наших клієнтів і зберігаємо бекапи протягом наступних 30 днів — навіть якщо ви не відразу побачили проблему або втрату важливих файлів, завжди є можливість повернути все до необхідного стану.

Рішення в один клік

Рішення в один клік

Якщо ви підшукуєте по-справжньому хороший хостинг, здатний забезпечити ваш сайт кращими умовами для подальшої роботи, то ви на правильному шляху. Залишилася справа за малим — виберіть відповідний движок і актуальний тариф, а про решту подбаємо ми.

Hostpro

Безкоштовно перенесемо ваші сайти на Hostpro

Чому варто замовити CMS хостинг HostPro?

CMS хостинг — універсальний, він підходить для сайту будь-якого напрямку: інтернет-магазин, блог, особистий сайт-візитка, ресурс для ресторану або онлайн-школа мов. Тримаєте ви маленький односторінковий сайт або масштабний ресурс для оптової торгівлі — контролювати всю роботу зручно завдяки встановленій системі управління контентом, яка спрощує адміністрування. Варіантів CMS багато, сайти на сьогодні працюють на таких “движках”, як WordPress, Joomla, PrestaShop, Drupal, Magento, MODx або OpenCart — для кожного з варіантів ми пропонуємо CMS хостинг. Ви не обмежені у виборі — почати або продовжити роботу з сайтом можна на вже вподобаній платформі.

Навіть якщо у вас немає досвіду в кодуванні і адмініструванні, сучасні “движки” дозволяють повністю контролювати і управляти сайтом за допомогою вбудованого меню, простого для розуміння. Це полегшує старт для власників сайтів початківців і усуває необхідність глибокого вивчення нової області.

Спробуйте і ви!

Це легко і займає всього 60 секунд