Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Захист і прискорення сайту з Cloudflare

post thumbnail

Цілком ймовірно, багато хто чув про Cloudflare – мережі доставки контенту і захисту від DDoS. Понад 100 дата центрів Cloudflare розташовані по всьому світу, а з недавнього часу ще й в Києві. Це дозволяє максимально прискорити передачу контенту для українських відвідувачів. Hostpro і Cloudflare разом роблять інтернет швидким і безпечним.

slice

Cloudflare використовує CDN як інфраструктуру, щоб завантажувати сайт швидше. Технології хостинг Cloudflare миттєво оптимізують контент. Зменшують споживання трафіку на 60% і на 65% знижують навантаження на сервер.

overview2-1

Мобільні оптимізації

Cloudflare надає автоматичну оптимізацію сайту для мобільних пристроїв і інтернет-каналів, та адаптує контент для досягнення максимальної продуктивності.

Polish і Mirage

Оптимізація Polish видалить непотрібні байти з зображень – в середньому розміри зменшуються на 35%. Mirage, в свою чергу, гарантує відповідність розміру і дозволу, зображення, що поставляється відвідувачам сайту. Mirage визначає розмір екрану і швидкість з’єднання для забезпечення найкращої якості зображення в поточному вікні браузера, мобільного або комп’ютера.

Railgun

Сервіс Railgun стискає контент, який не кешируєтся іншими CDN. Це корисно для сайтів, які часто оновлюються – новинних порталів, блогів і т.д.

WebSockets

Компанія Cloudflare розробила протокол передачі інформації WebSockets для інтерактивних додатків, багатокористувацьких ігор і чатів. Усередині з’єднання WebSockets дані передаються без необхідності відновлення сесій.

Зворотня сумістність

Cloudflare вирішили проблему автоматичним забезпеченням HTTP / 2 і SPDY для ваших відвідувачів. Наприклад, якщо браузер підтримує HTTP / 2, то мережу Cloudflare буде використовувати HTTP / 2. Якщо браузер підтримує SPDY, але не HTTP / 2, відповість в SPDY. Для більш старих браузерів або НІ-HTTPS запитів, буде повертатися назад на HTTP / 1.1. З недавніх пір Cloudflare також підтримує новий протокол QUIC HTTP / 3.

Web Application Firewall

Ще одна сильна сторона Cloudflare – Web Application Firewall. Фаєрвол нового покоління, який аналізує запити за лічені секунди і реагує на атаки не сповільнюючи роботу сайту.

Розширений захист

rectangle

Захищає від:

 • DDoS-атак
 • сканувань на уразливість
 • злому паролів адмін-панелі
 • спаму в коментарях
 • масової реєстрації ботів
 • дозволяє гнучко налаштувати обмеження доступу по країнам або IP-адресами

Використовуючи Anycast, DNS перенаправляє шкідливі запити на сервера по всьому світу, тим самим розсіюючи атаку.

10Tbps – загальна пропускна здатність мережі, і це в 10 разів більше, ніж найбільш зареєстрована DDoS атака за історію.

DDos

Правила сторінок

Ви маєте можливість налаштувати роботу CDN Cloudflare в залежності від потреб вашого сайту. Серед них створення і налаштування правил, включення і виключення різних послуг Cloudflare, пріоритетність налаштувань.

Додаткові налаштування:

 • завжди використовувати HTTP
 • завжди онлайн (при нестабільній роботі вашого сервера, Cloudflare буде віддавати сторінки сайту з кешу)
 • 301/302 переадресація URL
 • рівень безпеки (безпека для сторінок входу в систему, адміністрування)
 • рівень кеша (подвоїть пропускну здатність, копіюючи ті ресурси, що рідко змінюються)
 • кеш TTL
 • додатки
 • продуктивність

Кількість правил, доступних для вашого домену, обмежена типом плану. Якщо вам потрібно більше правил, Cloudflare пропонує придбати їх додатково, не змінюючи тарифний план.

Аналітика

Ведеться аналіз відвідувачів і пошукових роботів. Відображається скільки запитів і яку кількість трафіку допоміг стиснути Cloudflare. В розширених тарифах Pro і Business статистика обновляется раз у 15 хвилин. Обмеження тільки в безкоштовному тарифі – раз в 24 години.

SSL

У всіх тарифах Cloudflare надається безкоштовний SSL від Comodo і кілька режимів шифрування трафіку. Оберіть Flexible SSL, якщо ваш сервер не може приймати безпечні (HTTPS) з’єднання; Full SSL, якщо у вас є самоподпісанний сертифікат SSL і оберіть Full (Strict) якщо у вас є діючий сертифікат SSL.

ssl_cloudflare

Як підключити?

Підключення відбувається за кілька хвилин. Ви можете підключити всі сервіси Cloudflare на будь-який тариф Hostpro. Для того, щоб підключити, увійдіть в панель управління і в розділі доповнення вибрати Cloudflare.

Сподіваємося, що після цього тексту питань про те, cloudflare що це, стане на трохи менше.

Можливо, вас зацікавить

⚡ Сервіс Railgun від Cloudflare
⚡ Сервіс Railgun від Cloudflare

Нещодавно ми розібралися, чому Cloudflare краще CDN і які явні переваги. Детальніше про це...

☁ Чому Cloudflare краще CDN
☁ Чому Cloudflare краще CDN

Багато адміністраторів могли чути про CDN мережі, які дозволяють завантажувати сайти швидше, істотно зменшуючи...

🌴 Чому так важливо використовувати VPN під час подорожей
🌴 Чому так важливо використовувати VPN під час подорожей

Тепла осінь, час оксамитового сезону (ну або час працювати не розгинаючи спину і збирати...