Трансфер регіонального українського домену в компанію Hostpro

Якщо ви хочете здійснити трансфер домену в зонах chernovtsy.ua, cv.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, rv.ua, rovno.ua, uzhgorod.ua, uz.ua в компанію Hostpro, можете сміливо користуватися інструкцією, представленою в цій статті.

Будь ласка, зверніть увагу на деякі умови, які обов’язково повинні бути виконані при підготовці домену до трансферу:

– статус домену повинен бути “ОК” або “autoRenewGracePeriod”:

 WHOIS Lookup - hostpro.ua

у домені Власником обов’язково повинна бути вказана особа, від імені якої буде замовлено трансфер домену.

Дізнатися ці дані ви можете за допомогою інструменту WHOIS безпосередньо на нашому сайті або ж за посиланням https://hostmaster.ua/.

Після виконання вищезазначених умов ви можете розпочати процедуру трансферу. Для того щоб здійснити Трансфер домену, дотримуйтесь наступної інструкції:

1. Перш за все повідомте Поточного реєстратора про своє бажання перенести домен і переконайтесь у тому, що він не має заперечень з цього приводу. У разі погодження поточний Реєстратор повинен надати вам усі дані, необхідні для трансферу домену. 

Також зверніть увагу на те, що нинішній Реєстратор може запросити заяву на трансфер від Власника домену. У заяві вам необхідно вказати дані Реєстратора, до якого ви переносите домен:

Наша юридична назва: ООО “ХОСТПРО ЛАБ”

Наш ідентифікатор реєстратора: UA.HOSTPRO

2. Після цього ви можете замовити трансфер домену на нашому сайті в розділі “Домени” / “Перенести домен”. При оформленні замовлення вам потрібно буде вказати:

– Код трансферу (AUTHCODE / Authinfo);

– пароль від EPP-контакту для зведення Власника домену з Замовником трансферу (якщо в WHOIS інформація про Власника прихована).

Налаштування доменів

3. Рахунок на подовження реєстрації домену, в разі його успішного трансферу, буде сформовано автоматично.  Все, що вам потрібно зробити – оплатити його.

4. За фактом надходження платежу, у робочий час Відділу продажів, формується заявка на трансфер домену Адміністратору зони. Домен переходить на обслуговування до нас після підтвердження трансферу поточним Реєстратором або ж автоматично за 5 днів після подання заявки.

5. Повідомлення про завершення трансферу буде надіслано на контактний email Замовника домену. Процедура продовження реєстрації домену ще на 1 рік аналогічна. Однак зверніть увагу на те, що сумарний термін реєстрації домену не може перевищувати 10 років.

6. Якщо ж трансфер не буде здійснено, кошти за нього буде повернено або нараховано на загальний баланс білінг-акаунта клієнта.

У вас залишилися питання? Наші спеціалісти Відділу продажів з радістю вас проконсультують.