Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

🚀 Максимум швидкості з новими тарифами Turbo VPS

post thumbnail

Ми запускаємо найшвидший VPS в Україні – три тарифи TurboVPS на високопродуктивних процесорах з щоденним резервним копіюванням і технічною підтримкою. У тарифах задіяна технологія Turbo Boost від Intel, що підвищує продуктивність процесора в момент пікових навантажень. Розповідаємо, що це таке.

Побудовані на процесорах нового покоління INTEL XEON, тарифи будуть актуальні для власників додатків, великих порталів або інтернет-проектів, які можуть стикатися з істотним підвищенням трафіку в певні періоди часу або які не дозволяють кешувати запити. Щоб тримати ситуацію під контролем, продовжуючи стабільно працювати, тарифи TurboVPS використовують пропрієтарну технологію Intel® Turbo Boost 2.0. Turbo Boost – режим прискорення, який дозволяє на певний час підвищити частоту процесорних ядер, які використовуються, за рахунок тих, котрі в даний момент неактивні.

Тактова частота процесорів INTEL® XEON® E-2288G на серверах TurboVPS становить від 3,7 GHz до 5 GHz – такі показники дозволяють відчутно швидше виконувати роботу, зводячи час очікування багатопотокової обробки до мінімуму. Для порівняння ми провели технічні тести нових процесорів Intel Xeon E-2288G і Intel Xeon E5-2630v4 – з різницею майже в 2 рази продуктивність перших vCPU виявилася потужнішою: 1375 балів проти 695.

Що ще включають в себе нові тарифи TurboVPS?

Як і завжди, це гарантована технічна підтримка в режимі 24/7 – наші фахівці на зв’язку в будь-який час і допоможуть налаштувати, встановити і оптимізувати роботу ваших серверів. Ну а ще – щоденне резервне копіювання VPS: за допомогою внутрішньої клієнтської панелі ви зможете відновлювати файли з архіву в разі, якщо щось пішло не так. Крім того, до кожного з тарифів безкоштовно на 1 місяць надається панель управління ISP Manager, а також SSL сертифікат Certum на 1 рік.

Тарифи TurboVPS розраховані на тих, кому висока продуктивність сервера і стабільна робота, навіть в самих пікових ситуаціях, є ключовим фактором – тепер ваш web-додаток або інтернет-проект, який міг зазнавати труднощів з підвищеним трафіком, завжди буде готовий до будь-якого напливу відвідувачів. Ну а простежити за статусом вашого VPS ви завжди можете за допомогою нашого Telegram-бота. Раптом ви ще з ним не знайомі.

Kernl: Навантажувальне тестування WordPress

Щоб на прикладі показати різницю між швидкістю звичайних VPS і TurboVPS, ми провели тестувння сайту на CMS WordPress за допомогою Kernl – сервісу, який дозволяє протестувати швидкість роботи сайту та зрозуміти, як ресурс працює під навантаженнями і в якому моменті можуть з’явитися збої.

Коли сайти WordPress знаходяться під великим навантаженням, показники продуктивності змінюються. Kernl допомагає визначити, скільки часу буде потрібно на виконання запитів.

Які тести ми запускали?

Ми провели 2 тести, для порівняння часу обробки запиту на звичайному VPS і TurboVPS серверах:

  • Без кеша – протягом 30 хвилин тест для 200 одночасних користувачів.
  • З кешем, за допомогою W3 Total Cache + Memcached – протягом 30 хвилин тест для 200 одночасних користувачів. Це важливо, оскільки більшість сайтів використовують кешування в тій чи іншій формі.

ПО та налаштування VPS

Для більш точних даних ми використовували однакові ресурси VPS-серверів на наступному ПО:

  • Ubuntu 18.04 LTS
  • Nginx  1.14.0
  • PHP-FPM 7.3
  • MariaDB 10.1.44
  • Memcached 1.5.6

Результати тесту без використання будь-якого кеша

Графік часу обробки запиту на звичайному VPS сервері без кешування. Цей графік можна прочитати таким чином: подивіться на відсоток стовпчика по осі X. Подивіться, як високо він піднімається по осі Y. X – це відсоток запитів, завершених протягом Y мілісекунд. Чим менше час для більш високих процентних показників, тим краще сайт працює:

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 6JcPMU1q_ISLce1Zm32G7HKjTpU9fv8zz6YuRWKYYoUn7W4ff6y-MIF5s58ojGYsTQtWFynhlyjmqoe3Aaciv3kdMtbcrvdNCFEdDaMofxbX0NkaBvB5tYoIHxL2sNyR4hs6XTEE

Графік часу обробки запиту на TurboVPS сервері без кешування:

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - iCCwdSt2fEaAT3sh2VVnLNs5i8wH3Kxd3_HHVqqu90_Kl04tgSKsUQakqnDFtK-FUq6ABdtyKu14h7nvfMVujOE0yHoGtqkmsWWn8NrGmXvvLrQ4zSy3A1A6EZN2uLv1MckbArQ5

Як видно, 50% запитів на TurboVPS обробляються в два рази швидше ніж на звичайному VPS.

Тести з підключеними W3 Total Cache і Memcached

Графік часу обробки запиту на звичайному VPS сервері з підключеним плагіном W3 Total Cache і використанням Memcached:

его имя файла - bUwMhfxvLRrvvEhnI5ZW8BrGRcWL9TMKkMglfJLEpBIcXDnhqp7fF87YQO5DV0tMGAJxx0Vo4MnCZOberdyoXKOX2ULGSjNQpZcEnMmctCDaHAgY-IicTT-0pB3110Lzn_zpF13W
з підключеним плагіном W3 Total Cache і використанням Memcached

Графік часу обробки запиту на TurboVPS сервері з підключеним плагіном W3 Total Cache і використанням Memcached. Час обробки запиту складає 500 мілісекунд – в п’ять разів швидше, ніж на звичайному VPS:

его имя файла - dj-e0wY4dNHgEPtWxbXBhb7k1z6NU1yo17nY7zw5Yt5HUFY-feMfVxkjFPrdBnaM5SEft-Xg6EcXnyZPUrFYgOWjjv_DjrWhBSQAp544cvBKZpXbzZhDdX9MMxbyVOh-rLapBldq

Це були тести на WordPress, тепер перейдемо до іншої популярної системи – 1C Bitrix.

Тестування навантаження на 1C Bitrix

Тест продуктивності на звичайному VPS:

его имя файла - mdSsy40SBCzyutH7UU1C2VzmzZtt-k0upphjd0Zd31Meu2eV0WRC3lknyKtRJZl2qVm1v5lQfHFbQoTXwgiwPQiaqxIkXqnhz7LMtcJwQsBe7cFn4PICDk6xLlLeRTEG6Lwsb6Ge

Тест продуктивності багатопоточних і веб-кластерних систем на звичайному VPS:

его имя файла - xF4kprjRI-vUsVfL_Q3qgZqctleoH36hC3nFF3DEkd4lid1ifKg34A23xwWkbb9c3zy402RMn5Zm7moqgnMfwffw-vqeAowoOzH6wxUuo0_KToeKRRUorvcX950EiONJeaQ5Coyc

Тест продуктивності на Turbo VPS:

Тестування навантаження на 1C Bitrix

Тест продуктивності багатопоточних і веб-кластерних систем на TurboVPS:

Тестування навантаження на 1C Bitrix

Тести показують, що продуктивність 1C Bitrix на TurboVPS вище – більше сторінок в секунду, зменшується час завантаження сторінки і час отримання сторінки.

Таким чином, тарифи TurboVPS допоможуть зробити ваші сайти і додатки відчутно швидше, убезпечивши від потенційних збоїв при підвищеному трафіку. Якщо у вас залишилися питання, пов’язані з переносом свого сайту на нові тарифи, підбором нового тарифного плану, додаткові питання про принцип роботи TurboVPS, то, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.


Можливо, вас зацікавить

Порівняння характеристик і цін серверів
Порівняння характеристик і цін серверів

Для яких цілей використовують сервера Поштовий сервер відповідає за обробку пошти, що відправляється та...

📂 Відновлення бекапів для VPS через білінг
📂 Відновлення бекапів для VPS через білінг

Бекапи – ваша гарантія, що будь-яку зміну можливо скасувати, а втрачені файли повернути. Ми...