Зміни Centos Web Panel при використанні декількох версій PHP

Нещодавно постачальник панелі управління Centos Web Panel заборонив використання декількох версій PHP на безкоштовному варіанті панелі і продовжити використання можливо тільки на платній версії.

Нам вдалося знайти спосіб, щоб обійти нові обмеження – це виключає проблеми з роботою альтернативних оброблювачів, але може привести до некоректної роботи самої панелі CWP у майбутньому (це не вплине на коректну роботу сайтів, якщо не вносити зміни в конфігурацію сервера за допомогою панелі). Як саме – поки залишається невідомо. Щоб реалізувати це рішення, зверніться до нас на support@hostpro.ua.

У нас немає автоматичного механізму з переведення безкоштовних ліцензій CWP на платні версії. Якщо ви плануєте використовувати функцію вибору версій PHP, ми рекомендуємо перейти на сервера з альтернативними панелями управління – ISPManager 5 або cPanel –, де вибір версій PHP залишається доступним.

Якщо ваш сайт може використовувати одну версію PHP за замовчуванням, тоді ви можете продовжувати користуватися безкоштовною версією панелі CWP.

У разі, якщо у вас залишаються будь-які питання, зверніться до нашої служби підтримки будь-яким зручним для вас способом.