Знижка 20% на всі SSL до 22.10.2021. Промокод SSL-20

Замовити

Способи оплати

Банківський переказ для фізичних та юридичних осіб

Оплата здійснюється згідно рахунку-фактури (для юридичних осіб) або квитанції (для фізичних осіб), які виписуються при оформленні онлайн-замовлення на сайті. Виставлений рахунок або квитанцію необхідно роздрукувати і здійснити оплату в будь-якому банку України готівкою або за безготівковим розрахунком.

Моніторинг надходження оплат проводиться автоматично з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за київським часом. Звертаємо вашу увагу на те, що при проведенні платежу необхідно обов’язково вказувати номер виставленого рахунку, інакше зарахування не відбудеться автоматично і оплату буде зараховано тільки у разі вашого звернення до нас по e-mail sales@hostpro.ua

Поточний курс долара

Рахунки у гривні виставляються за курсом:

  • Фізичні особи – поточний курс НБУ;
  • Юридичні особи – поточний курс НБУ + 10%.

Кредитні картки

Приймаємо оплату кредитними картами Visa і MasterCard.

Visa
MasterCard

Платіжні системи

Оплатити наші послуги можна через мережі платіжних систем IBOX, City24, EasyPay, Paycell, Liqpay, Apple Pay та Мобільні гроші від Kyivstar в будь-якому зручному для вас місці. Платіжні автомати приймають готівку від 5 гривень. Коміcія за проведення платежу не включена в рахунок та становить 3% від суми оплати. Для оплати послуг вам необхідно знати номер та суму виставленого рахунку. Якщо ви внесете суму, яка буде більшою від суми виставленого рахунку, залишок коштів буде зараховано на ваш баланс. Якщо сума вашої оплати буде меншою від суми виставленого рахунку, рахунок буде відмічений як неоплачений, доки ви не сплатите залишок.

IBOX
City24
EasyPay
Paycell
Liqpay
Apple Pay
Kyivstar