Способи оплати

Банківський переказ для фізичних та юридичних осіб

Оплата здійснюється згідно рахунку-фактури (для юридичних осіб) або квитанції (для фізичних осіб), які виписуються при оформленні онлайн-замовлення на сайті. Виставлений рахунок або квитанцію необхідно роздрукувати і здійснити оплату в будь-якому банку України готівкою або за безготівковим розрахунком.

Моніторинг надходження оплат проводиться автоматично з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за київським часом. Звертаємо Вашу увагу на те, що при проведенні платежу необхідно обов’язково вказувати номер виставленого рахунку, інакше зарахування оплати не відбудеться автоматично і оплата буде врахована тільки в разі Вашого звернення до нас по e-mail sales@hostpro.ua

Поточний курс долара

Рахунки у гривні оплачуються за курсом:

  • Фізичні особи – поточний курс НБУ;
  • Юридичні особи – поточний курс НБУ + 10%.

Кредитні картки

Ми приймаємо оплати кредитними картами Visa і MasterCard. Кредитні картки

Платіжні системи

Оплатити наші послуги можна через мережу платіжних IBOX, City24, EasyPay та Мобильные Деньги от Kyivstar в будь-якому зручному для вас місці. Платіжні автомати приймають готівкою від 5 гривень. Коміcія за здійснення платежу не включена в суму рахунку і становить 3% від суми оплати. Для оплати послуг Вам необхідно знати номер та суму виставленого рахунку. Якщо Ви внесете суму, яка буде більше суми виставленого рахунку, залишок коштів буде зараховано Вам на баланс. Якщо сума Вашої оплати буде менше суми виставленого рахунку, рахунок буде значитися як неоплачений, поки Ви не сплатите залишок.

Платежные системы

Спробуйте і ви!

Це легко і займає всього секунд

Обрати тариф

Нас люблять та рекомендують

Костянтин Журавський клієнт Hostpro 3 роки

Хостинг, безперечно заслуговує на довіру своїх клієнтів. Система працює без збоїв, а при найменших проблемах або питаннях підтримка завжди готова допомогти 24/7

Артем клієнт Hostpro 8 років

Hostpro - oдин з кращих хостерів в Україні, 8 років з компанією і ніяких нарікань. Крута партнерська програма, що надає переваги співпраці в якості додаткового заробітку і масштабування свого бізнесу.

Олег Кудренко клієнт Hostpro 9 років

Hostpro - перший досвід платного хостингу. Задоволений роботою техпідтримки, завжди допомагають у вирішенні питань будь-якої складності.

Ігор Сирота відгук про компанію Hostpro

Всім рекомендую дуже хороший хостинг від Hostpro. Тому що у вас бойові сервера і стабільний connect.

Андрій Петрович клієнт Hostpro 5 років

Всім задоволені. Якість техпідтримки на високому рівні. Змінювати не збираємося. Спасибі що ви є.

Олена відгук про компанію Hostpro

Компанія Hostpro надає високу якість обслуговування клієнтів. Крім того, надає підтримку в налаштуванні і прискоренні сайту.