Швидкий Magento хостинг для вашого сайту

Безкоштовний SSL
Зручна панель управління
Щоденні безкоштовні резервні копії

Якісний хостинг для сайту на Magento

Hostpro

Magento Старт

Підходить односторінкових сайтів на Magento

2.95 / міс

Економія:72

 • 2 Magento сайти
 • 10 GB SSD-диск
 • 512 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

Magento Про

Відмінно для інтернет-магазинів на Magento

5.95 / міс

Економія:72

 • 15 Magento сайтів
 • 20 GB SSD-диск
 • 1024 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

Magento Бізнес

Рішення для розробників сайтів на Magento

6.95 / міс

Економія:72

 • 25 Magento сайтів
 • 30 GB SSD-диск
 • 1536 MB памяти для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців

Додаткові послуги

 • Виділена IP-адреса 3 / міс
 • Додатковий диск 10GB5 / міс
Hostpro

Як отримати безкоштовний SSL?

Переваги хостингу Magento

Зручна система для вашого сайту та інтернет-магазину

Magento – безкоштовна система управління

Безкоштовна версія CMS Magento надасть всі умови для створення повноцінного інтернет-магазину з потенціалом подальшого розвитку. Всі оновлення і додатковий контент є безкоштовними і доступні для всіх адміністраторів «движка».

LiteSpeed Cache

На наших серверах встановлено кешер LiteSpeed Web Cache, тому відвідувачам вашого сайту не доведеться чекати поки завантажиться контент — він буде завантажуватися миттєво. Просто встановіть плагін LiteSpeed Cache собі на сайт для того, щоб відчути всі його переваги.

Налаштування каталогів, підрозділів і груп товарів

В Magento впроваджено безліч опцій для створення різної структури каталогів, категорій і підгруп для пропонованих товарів і послуг. Групуйте, оформляйте позиції і робіть каталог зручним для клієнтів.

Цілодобова команда техпідтримки

Наша команда технічної підтримки допоможе вам з будь-якого питання, пов'язаного з хостингом. І не тільки в будні дні – цілодобово, в будь-який час тижня, ми готові надати допомогу вашому сайту і усунути неполадки.

Установка Magento в один клік

Magento хостинг включає в себе установку найактуальнішою і свіжої робочої версії движка за допомогою одного натискання мишки. Ми подбали про те, щоб старт вашого проекту був максимально зручним і швидким: один клік і ви готові до роботи.

Безкоштовне резервне копіювання

Виникли проблеми, ненавмисне видалення даних, неправильне оновлення і людський фактор – ніхто не убезпечить себе від таких проблем. Але ми подумали про це наперед, надаючи клієнтам Magento хостингу резервне копіювання. Кожен день ми архівуємо сайти наших клієнтів і зберігаємо бекапи 30 днів і допомагаємо відновити сайт, якщо це буде потрібно.

Hostpro

Перенесемо ваші сайти на Hostpro

Кращий хостинг Magento від HostPro

CMS Magento – відома і проста для розуміння система управління контентом, яка входить в п'ятірку найпопулярніших «движків», а на її базі функціонує понад 250 тисяч інтернет-магазинів. Маджента є вибором для багатьох адміністраторів завдяки безлічі вбудованих функцій, зручній роботі з різною валютою, великій кількості додаткового контенту, налаштуванням каталогів, а також простій і адаптивній панелі управління.

Ідея Magento CMS – гнучка в налаштуваннях і багатогранна система, яка ідеально підходить для управління інтернет-магазином. Підтримка мультивалютності дозволяє зручно взаємодіяти з аудиторією всього світу, полегшуючи налаштування цінової категорії товарів і послуг. Взагалі робота з ціновими показниками в маджента вибудувана зручно і продумано – знижки для постійних клієнтів, тимчасові акції, зниження цін, купони і багато іншого – навіть базові інструменти дозволяють створювати попит на продукцію.

Створюючи інтернет-магазин подумайте про те, щоб замовити хостинг Маджента – це швидке і зручне рішення для бізнесу, яке усуне зайві дії, такі як установка CMS або налаштування бази даних, надавши готовий майданчик для роботи.

Спробуйте і ви!

Це легко та займає всього 60 секунд