День Народження Hostpro!

Святкуємо його разом 🎉

Змінюються тренди, тенденції, смаки і вподобання, вимоги та очікування, врешті-решт постійно змінюються пори року, але нас це не лякає. Щоразу ми жваво застрибуємо із шорт в пуховики й день у день вже 19 років робимо сервіс сучаснішим, зручнішим і кориснішим для вас. Не відстаємо від трендів, задаємо тенденції, намагаємося врахувати всі ваші смаки і виправдати очікування.

З кожним роком компанія Hostpro зростає і розвивається, все це завдяки вам, наші улюблені клієнти. Будь нам 19 або 119 років (так-так, ми збираємося дожити до цієї дати), Hostpro — це не просто хостинг, а й люди, яким він потрібен, тому це і ваше свято. Ваша довіра дуже важлива. Ми пишаємося вашими сайтами і успіхами. Дякуємо, що стільки років ви обираєте саме нас.

0

вирішених тікетів

0

позитивних відгуків

0

відправлених подарунків

+0

рік досвіду

Подарунок за хостинг

акція діє до 20.03.2020 року

Hostpro Bag
Рюкзак за хостинг чи хостинг за рюкзак?

За ці роки було подаровано безліч крутих штук. Прийшов час зібрати їх докупи і дізнатися чи помістяться всі вони в новенький презент від Хостпро.

Замовте або продовжіть будь-який тариф хостингу на рік і більше та отримаєте рюкзак в подарунок.

Hostpro Cup
Чи можливо термочашка?

Зберігайте тепло ваших улюблених напоїв із термочашкою Хостпро. А ваші сайти ми надійно збережемо на нашому хостингу.

Замовте або продовжіть будь-який тариф хостингу від 3 місяців до року і отримайте термокружку. Власники доменів і SSL сертифікатів також не залишаться без подарунків. 🙂

Упс! Акція вже закінчилася

Будемо раді подарувати вам подарунок наступного разу