🔒 ImunifyAV+ – безпека у режимі 24/7

Віруси, зараження і шкідливе ПЗ можуть потрапити на сайт в будь-яку хвилину, завдавши шкоди і зіпсувавши все, що ви створювали довгий час. Щоб уникнути цього і захистити ваші сайти, ми запровадили нову послугу – антивірус ImunifyAV+. Що це таке і за яким принципом працює? Давайте розбиратися.


Яким чином відбуваються зломи і зараження?

Головна проблема – це вразливості, які можуть міститися в програмній частині здебільшого не оновленої CMS. Оскільки будь-яка система управління має свої недоліки, без доробок не обходиться – установка сторонніх плагінів, самостійні спроби додати елементи, функції і так далі… В кінцевому підсумку CMS застаріває і без належного контролю стає вразливою.

Іноді проблема лежить на поверхні, адже хтось використовує в якості пароля дуже прості комбінації, наприклад «QWERTY», «Admin», «1111». Найбільшу загрозу несе людський фактор: надали доступ фрілансерам або стороннім розробникам, а нові паролі не згенерували? Що ж,ваш сайт в потенційній небезпеці. І такі ситуації виникають постійно. Після того як зловмисник отримає доступ до директорії та файлів ресурсу, справи стають зовсім кепськими.

Які наслідки злому?

У переважній більшості випадків несанкціонований доступ призводить до негативних наслідків, які помітні не тільки адміністраторам, а й відвідувачам.

Ймовірне виникнення наступних проблем:

 • трафік сайту помітно падає через відтік відвідувачів;
 • сайт стає просто недоступним для користувачів;
 • сторінки сайту перестають ранжуватися в пошукових системах;
 • довіра потенційних клієнтів вичерпується, так як на сайті спостерігаються збої, а в URL біля вашого домену може з’явитися статус «веб-сайт здатний загрожувати безпеці вашого комп’ютера»;
 • сайт потрапляє під фільтр пошукових систем, і перестає видаватися з пошуку. Це може привести до того, що домен отримає бан, що означає повну ізоляцію від пошуку
 • потрапляння IP адреси сервера, на якому розміщений зламаний сайт, в спам-бази, що ускладнить відправку пошти з цієї IP адреси
 • ймовірність виникнення проблем з доступністю сайту в зв’язку з вичерпанням ліміту системних ресурсів в слідстві злому

Щоб ви були впевнені в безпеці ресурсу від потенційніх проблем, ми впроваджуємо антивірус для сайтів ImunifyAV +.

Що робити, щоб сайт залишався в безпеці?

Рекомендуємо дотримуватися простих правил: правильний розподіл прав між адміністраторами, перевірка плагінів, що встановлюються, постійний моніторинг споживання трафік, підтримка актуальної версії плагінів і CMS системи, і обмеження доступу на сторінку авторизації для всіх, крім певних IP адрес, з яких йде робота. Але, навіть дотримуючись всіх правил, самостійно від потенційної загрози захиститись важко. Щоб ви були впевнені в безпеці ресурсу від потенційних проблем, ми впроваджуємо антивірус для сайтів ImunifyAV +.

Він є безкоштовним для всіх клієнтів тарифів Linux Хостинг, PRO Linux Хостинг, реселлінг Хостингу і WordPress Хостинг і доступний в панелі управління.

 ImunifyAV+

Що таке ImunifyAV +?

IImunifyAV + – засіб безпеки наступного покоління, розроблений для веб-серверів Linux. Його високоефективна технологія машинного навчання обробляє інформацію в глобальному масштабі і постійно вдосконалюється, шукаючи нові типи вірусів.


Якщо сайт був заражений – його легко вилікувати одним кліком.

Вдосконалені методи сканування дозволяють виявляти навіть зашифрований шкідливий код, вбудований в файли, близько 97% яких можна очистити автоматично. ImunifyAV + використовує шестишаровий підхід для виявлення та лікування заражених файлів.

ImunifyAV + це:

 • Опція у вашій панелі управління cPanel

ImunifyAV + з’явився як окремий пункт в панелі управління сайтом. Налаштування безпеки за замовчуванням працюють на більшості серверів.

 • Інтуїтивно зрозуміле керування

Робота з ImunifyAV + не викликає труднощів. Ви зможете користуватися всіма функціями антивірусу навіть без вивчення.

 • Сканування і видалення шкідливих програм

Потенційні конкуренти та зловмисники спробують впровадити в ваш веб-простір уразливості, сховавши їх усередині коду. Іноді навіть оновлення не справляються з шкідливим ПЗ – це загрожує постійним спамом, DDoS-атаками, втратою інформації та іншими негативними наслідками. ImunifyAV+ сканує ваш сайт на наявність шкідливих установок, автоматично переміщуючи їх в карантин. Це дозволяє захистити бізнес від потенційних проблем, не відволікаючись на постійну перевірку файлів.

 • Система виявлення та запобігання вторгнень

Система автоматично шукає уразливості в безпеці відвідувачів сайту і запобігає несанкціонованому доступу.

 • Евристика

Маючи широку оновляєму базу о побудові шкідливих програм, ImunifyAV + виконує  евристичний аналіз і, навіть якщо виявленого вірусу в базі немає, але його структура схожа з тими вірусами, які є в базі, він потрапить під блокування.

Imunify – це просто

ImunifyAV + надає захист від потенційних небезпек і недоброзичливців. Пошук заражених файлів спільно з програмістами по кілька годин залишився в минулому – ImunifyAV + робить це в один клік мишкою. Підримувати безпеку на сайті ніколи не було настільки легко: просто запустіть антивірус, який з’явився у вашій панелі управління, і потурбуйтесь про безпеку свого бізнесу вже зараз.


Тестовый період

ImunifyAV + – відносно нова послуга, ми постійно стежимо за її роботою і вносимо зміни, в разі, якщо це буде потрібно. Якщо ви власник будь-якого тарифу Linux Хостинг, PRO Linux Хостинг або WordPress Хостингу, то можете вже зараз оцінити переваги ImunifyAV + повністю безкоштовно – вартість ліцензії антивіруса входить у вартість послуг хостингу, тому ніяких додаткових витрат з вашого боку не потрібно.