HostPro 23 роки! Подарунки всім нашим клієнтам!

Забрати дарунок

Що дає апгрейд з Free до Pro Cloudflare?

post thumbnail

Cloudflare, найпопулярнішу мережу доставки контенту й захисту від DDoS, сьогодні використовують вже понад 26 мільйонів сайтів, в результаті чого обробляється понад 1 мільярд IP-адрес щодня.

Щоб зрозуміти, в чому полягає така популярність Cloudflare, звернемося до власного користувацького досвіду. Що ми відчуваємо, коли натрапляємо на сторінки, що завантажуються повільно. Це виводить нас з терпцю, правда? Та ось зʼявляється чарівний Cloudflare, який позбавляє відвідувачів вашого сайту від подібних відчуттів – і зовсім не важливо, в якій країні розташований дата-центр.

Але в усій цій історії з Cloudflare важлива мета вашого онлайн-проєкту – це розвиток особистого блогу/бренду чи все ж бізнесові справи. Саме від цього залежить, чи потрібний вам апгрейд з безкоштовного на Pro-план.

Що дає тариф Free від Cloudflare?

Як ви вже знаєте, перевагами Cloudflare можна користуватися цілком безкоштовно. За умови, що у вас 1 невеличкий особистий сайт.

З тарифом Free ви отримаєте:

  • Один з найшвидших та легкокерованих DNS-сервісів у світі 
  • CDN (285 дата-центрів), завдяки якому усуваються затримки завантаження 
  • Захист від DDoS – нелегальний об’ємний трафік не потурбує
  • Підтримку AMP (прискорених мобільних сторінок) 
  • Сумісність з вашим SSL-сертифікатом
  • Захист від серйозних вразливостей 
  • Можливість керування хорошими й поганими ботами

Причини перейти з тарифу Free на Pro Cloudflare

Якщо ваш сайт призначений для заробітку, то можливостей Free тарифу може виявитися замало. Зараз зʼясуємо, що ж отримає ваш професійний вебсайт від апгрейду з Free на Pro. Ціна питання – $30.00 / міс.

1. Отримуєте стабільний прибуток

На відміну від безкоштовного тарифу Pro-план пропонує розширений брандмауер вебдодатків (WAF) з 20 керованими правилами, які запобігають кіберзагрозам і простоям.

Що більший відсоток аптайму (безперебійної роботи сайту), то більше можливостей ви отримуєте для максимізації свого доходу.

2. Висока продуктивність для сайтів з високим трафіком

Чому вебсайти з трафіком понад 1 ТБ отримають підвищену продуктивність при переході на тарифний план Pro? Річ у тім, що в покращений тариф включені функції оптимізації, як-от зміна розміру зображень та оптимізація для мобільних пристроїв. Відповідно до цього зростає не лише швидкість завантаження сторінок, а й загальне охоплення.

Також для тарифу Pro доступна розширена аналітика. Вона продемонструє, що відбувається з трафіком на вашому сайті. А якщо є аналітика, то на її основі можна буде зробити певні висновки для покращення досвіду ваших відвідувачів.

3. Потрібне безпекове рішення для сайтів, які використовують PHP, Python, Ruby, C#, JavaScript тощо

Cloudflare допомагає вебсайтам, що використовують серверні додатки, покращити не лише швидкість, а й безпеку за допомогою таких функцій, як захист від DDoS-атак, балансування навантаження та шифрування SSL/TLS.

При переході на тариф Pro ви будете отримувати сповіщення в реальному часі, коли системи Cloudflare виявлять DDoS-атаку.

На додаток до вдосконаленого брандмауера вебдодатків з 20 керованими правилами план Pro включає функцію Super Bot Fight Mode. Вона захистить ваш сайт від зловмисних ботів шляхом виявлення, виклику та блокування бот-трафіку.

4 . Автоматичне підключення TCP Turbo

Також оновлення до Cloudflare Pro дозволить вам користуватися функцією TCP Turbo.  З її допомогою будуть автоматично обиратися налаштування TCP для подальшого прискорення сайту.

5. Захищене SSH-зʼєднання

Могти під’єднатися до сервера або комп’ютера, фізично перебуваючи far away – це зручно. Однак, варто не забувати, що при віддаленому доступі, зокрема за допомогою SSH, переваги можуть отримати не лише законні користувачі, а й зловмисники.

Щоб цього не сталося, в Pro-плані передбачено функцію Cloudflare Spectrum. З нею SSH-зʼєднання не тільки будуть захищені від DDoS-атак будь-якого розміру та типу. До всього, SSH-сесії через мережу Cloudflare працюватимуть швидше, ніж через звичайний Інтернет.

6. Підключена Captcha/JS Challenge

У Pro-тарифі додано hCaptcha, яка відображається тим відвідувачам, котрі відповідають встановленим правилам, а JS Challenge запускає виклик JavaScript. Останній перевіряє, чи відвідувач використовує легальний браузер.

А тепер підсумуємо основні відмінності між тарифами Free та Pro Cloudflare.

ХарактеристикаТариф FreeТариф Pro
Підходить для комерційних сайтів ✖️✔️
Підтримка PHP, Python, Ruby, C#, JavaScript✖️✔️
Розширений брандмауер вебдодатків (WAF)✖️✔️
Функції оптимізації розміру зображень ✖️✔️
Функції оптимізації під мобільні пристрої✖️✔️
Розширена аналітика трафіку на сайт✖️✔️
Балансування навантаження✖️✔️
Функція Super Bot Fight Mode для захисту від шкідливих ботів✖️✔️
Сповіщення про DDoS-атаки✖️✔️
Автоматичне підключення TCP Turbo✖️✔️
Захист SSH від DDoS-атак✖️✔️
Підключена Captcha/JS Challenge✖️✔️
Різниця між тарифами Free та Pro Cloudflare

На завершення

Для швидкого, контрольованого та безпечного функціонування вашого інтернет-магазину, сайту послуг або landing page ми рекомендуємо придбати тариф Pro Cloudflare. Якщо раніше ви вже користувалися послугою Cloudflare, здійснити апгрейд на новий тариф можна самостійно в Особистому кабінеті або ж з допомогою нашого Відділу продажів.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

У чому відмінність між IPv4 та IPv6. Хостинг з підтримкою IPv6
У чому відмінність між IPv4 та IPv6. Хостинг з підтримкою IPv6

Існує дві версії інтернет-протоколу: IPv4 (Internet Protocol version 4) та IPv6 (Internet Protocol version...

Як захистити пошту на домені від спаму
Як захистити пошту на домені від спаму

Небажані масові повідомлення (спам) полюють за нами всюди: месенджери, соцмережі, sms-повідомлення, реклама на сайтах....

Як працює CloudFlare та як його налаштувати?
Як працює CloudFlare та як його налаштувати?

Що таке Cloudflare? Cloudflare – це мережа доставки контенту (CDN) і хмарна платформа безпеки,...