🔓️Зміна політики продовження сертифікатів строком вище 13 місяців

У зв’язку зі зміною політики Apple і Google з 1 вересня 2020 року, максимальний термін дії всіх сертифікатів дорівнює 398 дням.

Тобто, якщо сертифікат оплачений на період більше одного року, потрібні додаткові маніпуляції для продовження терміну його дії через рік після його використання. Тільки після цього сертифікат буде випущений повторно на другий рік (а в разі, якщо сертифікат оплачений на три роки, необхідні будуть два таких продовження).

Звертаємо вашу увагу, що зміни стосуються сертифікатів Центру сертифікації Sectigo і не торкнуться інших.

Процедура наступна:

Ви оплатили сертифікат, згенерували його та встановили. Через рік, за 30 днів до закінчення терміну дії сертифіката, вам буде надіслано повідомлення від Центру сертифікації про необхідність продовження сертифіката.

У вас буде 30 днів на те, щоб зробити перевипуск (Re-issue) сертифіката в своєму особистому кабінеті.

Для цього треба в особистому кабінеті в налаштуваннях сертифіката згенерувати новий CSR:

Новий CSR

Після цього, внизу сторінки виберіть опцію Re-Issue Certificate, вставляєте в віконці новий CSR, який був згенерований на попередньому кроці (він буде відправлений на вашу контактну поштову адресу або можете скопіювати його безпосередньо після генерації). Далі повторіть генерацію SSL-сертифіката, відповідно до інструкції:

https://billing.hostpro.ua/index.php?rp=%2Fknowledgebase%2F463%2FProtsecc-generatsii-SSL-sertifikata.html&language=ukranian

Після Re-issue сертифікат видається на рік з моменту дати видачі та додаються невикористані дні від попереднього.

Якщо у вас виникнуть труднощі або необхідна буде допомога, звертайтеся в нашу тех. підтримку, ми з радістю вам допоможемо.

Для уникнення складнощів своєчасного продовження сертифіката, по закінченню дії вашого поточного сертифіката, рекомендуємо замінити його на щорічний.

Нагадаємо, повернення коштів за сертифікат ви можете здійснити протягом 30 днів після покупки, якщо він вам не підійшов або ви бажаєте його змінити на інший.

На жаль, якщо сертифікат оплачений на два або три роки, і пройшло більше 30 днів після його установки, вам потрібно буде виконати дії, описані на початку статті щодо його продовження. Не турбуйтеся, це нескладно, ми завжди готові прийти на допомогу.

Якщо ви ще не встигли оплатити рахунок на продовження і бажаєте змінити період оплати на рік, звертайтеся до відділу продажів для допомоги або замовте новий сертифікат на рік у нас на сайті.