Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

🔐 Безкоштовний SSL-сертифікат Let’s Encrypt

post thumbnail

Безпека в Інтернеті – понад усе. Щоб убезпечити всіх клієнтів, HostPro пропонує безкоштовно підключити до кожного домену Let’s Encrypt Certificate.

Let’s Encrypt щодня робить захист сайтів для всіх власників доступніше. Завдяки сервісу ви можете перейти на HTTPS-з’єднання відразу після реєстрації домену. 

З початку 2016 року, коли корпорація Google вперше порекомендувала всім власникам сайтів переводити свої ресурси на безпечний скрипт HTTPS, популярність SSL збільшилася в рази: станом на серпень 2018 року, відсоток сайтів, які використовують безпечне з’єднання, збільшився з 44% до 74%.

Графік

Це стало можливим завдяки підходу Let’s Encrypt – крім того, що SSL доступний безкоштовно, спосіб отримання його вкрай простий: для того щоб підключити сертифікат, вам не потрібно буде багато часу, а процес установки буде максимально спрощений.

Встановити Let’s Encrypt Certificate на сайт можна безпосередньо через cPanel – установка проводиться один раз, а для кожного домена допускається власний SSL, дія якого обмежується терміном в 90 днів.

Щоб у клієнтів не виникало труднощів з повторним продовженням, ми реалізували можливість автоматичного оновлення Let’s Encrypt Certificate через розширення в cPanel. За 30 днів до закінчення терміну плагін почне звертатися до вас за наступним оновленням – незалежно від обраної дії, вам на пошту, вказану в акаунті панелі cPanel, буде надіслано сповіщення. 

Ще раз: Let’s Encrypt Certificate – безкоштовний SSL, вам не потрібно своєчасно оплачувати його.

Успіх SSL Let’s Encrypt неймовірний: 21 березня 2018 року офіційний Twitter повідомив про те, що кількість активних доменів, що використовують сертифікати їх видачі, перевалило за 70 мільйонів.

Графік Let’s Encrypt Growth

Скориставшись сертифікатом, ви зможете перевести свій сайт на другу версію протоколу HTTP/2. Виконавши це, ресурс відразу отримає ряд переваг. Let’s Encrypt Certificate:

  • забезпечує безпеку переданих даних, виключаючи їх крадіжку і перехоплення їх третіми особами; 
  • підвищить довіру до сайту з боку відвідувачів;
  • делает поисковые системы более лояльными, продвигая сайт в поиске, выставляя приоритетнее ресурсов, работающих не по защищенному соединению робить пошукові системи більш лояльними, просуваючи сайт в пошуку і виставляючи його пріоритетніше ресурсів, які працюють не по захищеному з’єднанню; 
  • замість «Ненадійний» домен отримає статус «Захищено» і отримає зелений замочок.

Установка сертифіката не викличе жодних проблем. Щоб дізнатися, як це зробити, дивіться наше відео:

Безкоштовний SSL доступний з тарифами Turbo NVMe Хостингу, а також для ряду інших послуг.

Можливо, вас зацікавить

Безкоштовний Let's Encrypt SSL сертифікат
Безкоштовний Let's Encrypt SSL сертифікат

Друзі, у нас хороша новина! Безкоштовний SSL сертифікат доступний для кожного хостинг-тарифу. Той, хто...

Чому Let's Encrypt відтепер у минулому?
Чому Let's Encrypt відтепер у минулому?

Цьогорічне 30 вересня запам’ятається усім надовго. Стільки шуму наробив один з наймасштабніших постачальників HTTPS-сертифікатів,...

⌛ Терміни реєстрації та продовження SSL-сертифікатів
⌛ Терміни реєстрації та продовження SSL-сертифікатів

Раніше обмеження реєстрації та продовження SSL-сертифікатів досягали більшого періоду і для замовлення були доступні...