Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Умови партнерської програми для інтеграторів програмних продуктів «Бітрікс:Управління сайтом»

1. Отримання статусу партнера

1.1. Для отримання статусу партнера необхідно зареєструватися в партнерській програмі.

1.2. Реєстрація без замовлення продуктів можлива тільки для фізичних осіб.

1.3. ФОП та юр. особи можуть пройти реєстрацію лише замовивши будь-яку послугу, у тому числі тестову. Після чого потрібно активувати партнерську програму в особистому кабінеті у вкладці “Партнерство”.

2. Умови партнерства

2.1. Партнеру нараховується 10% комісійної винагороди від усіх оплат наступних тарифів: "Bitrix Старт", "Bitrix Стандарт", "Bitrix Малий бізнес-1", "Bitrix Малий бізнес-2", "Bitrix Малий бізнес-3", здійснених залученими клієнтами.

2.2. При замовленні залученим клієнтом інших тарифних планів, комісійна винагорода нараховується згідно зі стандартними умовами партнерської програми.

2.3. Партнер може створювати промокоди на знижку для своїх клієнтів у розмірі 10% на замовлення хостингу та VPS через особистий кабінет. Промокод діє тільки для нових клієнтів та лише один раз для одного замовлення. У разі використання промокоду клієнтом, комісійна винагорода нараховується від фактично сплаченої суми.

2.4. Клієнт вважається залученим партнером якщо:

- Зробив замовлення, перейшовши за реферальним посиланням партнера.

- Партнер надіслав листа на [email protected], зазначивши в ньому електронну пошту, яку клієнт вказав при оформленні замовлення.

2.5. Партнер отримує від 10% до 20% комісійної винагороди від вартості продажу, продовження або переходу з однієї ліцензії на іншу ліцензію «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Розмір відсотка встановлюється залежно від кількості усіх куплених у нас ліцензій клієнтами, залученими партнером.

- Від 0 до 5 ліцензій - 10%

- Від 6 до 10 ліцензій - 15%

- Від 11 ліцензій - 20%

3. Умови нарахування та виплат

3.1. Комісійні нараховуються на рахунок партнера через 37 днів після оплати послуг залученим клієнтом.

3.2. Вивести кошти з рахунку партнера на клієнтський рахунок можна після накопичення мінімальної суми комісійних $10, на особисту картку – від $25.

3.3. Виплата здійснюється за запитом партнера, надісланим на [email protected]. Виведення коштів проводиться протягом 72 годин з моменту подання запиту.

3.4. Доступний партнерський баланс можна переглянути в особистому кабінеті у вкладці “Партнерство”.

3.5. Першого числа місяця наступного за звітним на електронну пошту надсилається партнерський звіт.

4. Партнерам заборонено

4.1. Розміщувати контекстну або медійну рекламу про компанію Hostpro (в тому числі, за ключовим словом: hostpro, хостпро) в будь-яких пошукових системах.

4.2. Створювати, розміщувати, розсилати посилання на сайт https://hostpro.ua з порушенням законодавства України.

4.3. Розміщувати інформацію про компанію Hostpro на сайтах, які порушують чинне законодавство України.

4.4. Виконувати примусову переадресацію клієнтів на сайт https://hostpro.ua, використовуючи посилання або рекламний банер.

4.5. Порушувати перераховані вище правила. Якщо порушення підтверджується, партнер виключається з партнерської програми.

5. Інформація

5.1. Ми залишаємо за собою право на внесення змін в умови партнерської програми, про що клієнти будуть повідомлені електронною поштою за 7 днів до введення таких змін.