🔒 ImunifyAV+ – безпека у режимі 24/7

Віруси, зараження і шкідливе ПЗ можуть потрапити на сайт в будь-яку хвилину, завдавши шкоди і зіпсувавши все, що ви створювали довгий час. Щоб уникнути цього і захистити ваші сайти, ми запровадили нову послугу — антивірус ImunifyAV+. Що це таке і за яким принципом працює? Давайте розбиратися.


Яким чином відбуваються зломи і зараження?

Головна проблема – це вразливості, які можуть міститися в програмній частині здебільшого не оновленої CMS. Оскільки будь-яка система управління має свої недоліки, без доробок не обходиться — установка сторонніх плагінів, самостійні спроби додати елементи, функції і так далі… В кінцевому підсумку CMS застаріває і без належного контролю стає вразливою.

Іноді проблема лежить на поверхні, адже хтось використовує в якості пароля дуже прості комбінації, наприклад «QWERTY», «Admin», «1111». Найбільшу загрозу несе людський фактор: надали доступ фрілансерам або стороннім розробникам, а нові паролі не згенерували? Що ж,ваш сайт в потенційній небезпеці. І такі ситуації виникають постійно. Після того як зловмисник отримає доступ до директорії та файлів ресурсу, справи стають зовсім кепськими.

Які наслідки злому?

У переважній більшості випадків несанкціонований доступ призводить до негативних наслідків, які помітні не тільки адміністраторам, а й відвідувачам.

Ймовірне виникнення наступних проблем:

  • трафік сайту помітно падає через відтік відвідувачів;
  • сайт стає просто недоступним для користувачів;
  • сторінки сайту перестають ранжуватися в пошукових системах;
  • довіра потенційних клієнтів вичерпується, так як на сайті спостерігаються збої, а в URL біля вашого домену може з’явитися статус «веб-сайт здатний загрожувати безпеці вашого комп’ютера»;
  • сайт потрапляє під фільтр пошукових систем, і перестає видаватися з пошуку. Це може привести до того, що домен отримає бан, що означає повну ізоляцію від пошуку.

Щоб ви були впевнені в безпеці ресурсу від потенційніх проблем, ми впроваджуємо антивірус для сайтів ImunifyAV +.

Що робити, щоб сайт залишався в безпеці?

Рекомендуємо дотримуватися простих правил: правильний розподіл прав між адміністраторами, перевірка плагінів, що встановлюються, коректно прописані шляхи до директорій, постійний моніторинг споживання трафіку.

Але, навіть дотримуючись всіх правил, самостійно від потенційної загрози захиститись важко. Щоб ви були впевнені в безпеці ресурсу від потенційних проблем, ми впроваджуємо антивірус для сайтів ImunifyAV +.

Він є безкоштовним для всіх клієнтів тарифів Linux Хостинг, PRO Linux Хостинг, реселлінг Хостингу і WordPress Хостинг і доступний в панелі управління.

 ImunifyAV+

Що таке ImunifyAV +?

IImunifyAV + — засіб безпеки наступного покоління, розроблений для веб-серверів Linux. Його високоефективна технологія машинного навчання обробляє інформацію в глобальному масштабі і постійно вдосконалюється, шукаючи нові типи вірусів.


Якщо сайт був заражений — його легко вилікувати одним кліком.

Вдосконалені методи сканування дозволяють виявляти навіть зашифрований шкідливий код, вбудований в файли, близько 97% яких можна очистити автоматично. ImunifyAV + використовує шестишаровий підхід для забезпечення повного захисту від різних загроз.

ImunifyAV + це:

  • Опція у вашій панелі управління cPanel

ImunifyAV + з’явився як окремий пункт в панелі управління сайтом. Налаштування безпеки за замовчуванням працюють на більшості серверів.

  • Інтуїтивно зрозуміле керування

Робота з ImunifyAV + не викликає труднощів. Ви зможете користуватися всіма функціями антивірусу навіть без вивчення.

  • Сканування і видалення шкідливих програм

Потенційні конкуренти та зловмисники спробують впровадити в ваш веб-простір уразливості, сховавши їх усередині коду. Іноді навіть оновлення не справляються з шкідливим ПЗ — це загрожує постійним спамом, DDoS-атаками, втратою інформації та іншими негативними наслідками. ImunifyAV+ сканує ваш сайт на наявність шкідливих установок, автоматично переміщуючи їх в карантин. Це дозволяє захистити бізнес від потенційних проблем, не відволікаючись на постійну перевірку файлів.

  • Система виявлення та запобігання вторгнень

Система автоматично шукає уразливості в безпеці відвідувачів сайту і запобігає несанкціонованому доступу.

  • Евристика

Маючи широку базу, що постійно оновлюється, у про побудову шкідливих програм, ImunifyAV + виконує  евристичний аналіз і, навіть якщо виявленого вірусу в базі немає, але його структура схожа з тими вірусами, які є в базі, він потрапить під блокування.

ImunifyAV + — це просто

ImunifyAV + надає захист від потенційних небезпек і недоброзичливців. Пошук заражених файлів спільно з програмістами по кілька годин залишився в минулому — ImunifyAV + робить це в один клік мишкою. Утримувати сайти в безпеці ніколи ще не було настільки легко: просто запустіть антивірус, який з’явився у вашій панелі управління, і потурбуйтесь про безпеку свого бізнесу вже зараз.


Тестовый період

ImunifyAV + — нововведення, і в даний момент послуга працює в режимі тестування. Якщо ви власник будь-якого тарифу Linux Хостинг, PRO Linux Хостинг або WordPress Хостингу від Hostpro, відчуйте переваги ImunifyAV + вже зараз абсолютно безкоштовно.