Знижка 20% на українські домени. Промокод UA-20 діє до 26.10.22

Замовити

Захист особистих даних

Захист особистих даних

Використовуйте захист ID домену для конфіденційності.

Подбайте щоб Ваша інформація була прихована від сторонніх очей і не використовувалася ніким крім Вас за допомогою послуги захисту особистої інформації. При реєстрації домену Ваше ім’я, адреса, електронна пошта і номер телефону потрапляють в базу даних Whois, яка доступна всім користувачам Інтернету. У тому числі спамерам, маркетинговим фірмам і онлайн-шахраям. Використовуючи послугу захисту ID домену Ваша контактна інформація замінюються даними реєстратора і це єдине, що незнайомі люди зможуть побачити.

Hostpro

Підключити послугу захисту ID для нових доменів можна на етапі відкритої реєстрації. Ви також можете приховати дані доменних імен зареєстрованих раніше. Для цього напишіть нам на sales@hostpro.ua.

З радістю повідомляємо, що домени в українських зонах, а також домени в зонах .ru і .su, які реєструють фізичні особи, захищені вже при реєстрації. І на жаль, ми не можемо надати послугу захисти ID доменів для наступних доменних зон: .bz, .by, .ca, .co.uk, .de, .eu, .in, .ch, .fr, .us, .es.

Знайдіть свій домен

Переваги захисту особистих даних

Hostpro

Домен захищений

Ваш домен надійніше захищений від крадіжки і перехоплення

Hostpro

Ніякого спаму

Ваш email і номер телефону прихований, що гарантує менше спаму

Hostpro

Приватність

Інформація про Вас в базі Whois буде змінена на дані реєстратора

Отримати консультацію спеціаліста

Замовити цю послугу та отримати допомогу у виборі Ви завжди можете в режимі телефонного дзвінка, on-line чату і тікет-системи.

Залишити заявку
Hostpro

Зробіть особисту інформацію конфіденційною з послугою захисту ID домену.