Все починається з хорошої ідеї

Створіть сайт всього за кілька хвилин

Реєстрація
домену

Усе необхідне для створення вашого сайту

Простий редактор

Створіть приголомшливий сайт використовуючи вже готові шаблони. Обирайте один із 190 шаблонів та змінюйте дизайн під свої потреби. За допомогою слайдерів, тематичних блоків, like box, кнопок, вкладок і інших елементів, які досить обрати та перетягнути на будь-яке місце, ви можете створити сайт мрії за лічені хвилини.

Hostpro

Адаптивний дизайн

Дизайн вже оптимізований, як для робочого столу комп'ютера, так і для планшету або смартфону - сайт буде виглядати ідеально на будь-якому пристрої!

Hostpro

Професійне рішення

Досить прописати мета теги і заголовки сторінок, щоб бути першими в пошукових системах. Переконайтеся в цьому самі, без SEO фахівців. Крім того вам надаються готові віджети та інструменти, за допомогою яких легко і просто зв'язати сайт зі сторінками Facebook, Google+, Twitter та іншими соцмережами.

Hostpro

Електронна комерція

З конструктором ви маєте можливість створювати привабливі інтернет-магазини, вітрини, галереї зображень. Ви можете встановлювати гнучкі в управлінні та легкі в налаштуванні платіжні системи, способи доставки, підключити «живий»  чат і багато іншого.

Hostpro

Надійний хостинг

Для вашого проекту надаємо рік безкоштовного хостингу. У вашому розпорядженні необхідна кількість ресурсів для відмінної роботи сайту. Всі файли розміщуються на високошвидкісних SSD дисках, завдяки чому швидкість завантаження сторінок сайту становить до 0,8 секунди.

Hostpro

Безкоштовний SSL сертифікат

Захистіть свій сайт і налаштуйте роботу по протоколу HTTPS. Замовте безкоштовно сертифікат Let's Encrypt SSL з конструктором і отримаєте довіру до свого сайту у пошукових систем і відвідувачів. Для сайтів електронної комерції у нас є великий вибір сертифікатів із зеленою стрічкою.

Hostpro

Технічна підтримка 24/7

Фахівці з нашої команди техпідтримки цілодобово онлайн і завжди раді допомогти вам. Безкоштовно проконсультують, підкажуть і допоможуть по будь-якому питанню. Для зв'язку використовуйте зручні вам засоби: чат, email або телефон.

Hostpro

Як безкоштовно створити сайт самому?

Закажите и оплатите

Реєструйте домен

зі знижкою до 95%

Перейдите по ссылке

Підключайте  безкоштовно конструктор

Подтвердите запрос

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Як за 5 хвилин створити сайт (відео-урок)

Зареєструйте свій домен

FAQ
Відповіді на популярні питання

  • Як отримати безкоштовний конструктор?

  • Як працювати з шаблонами?

  • Скільки я буду платити за хостинг через рік?

  • Скільки Гб диску доступно для сайту?

  • Чи зможу я відключити послугу?

  • Чи можу я створювати поштові скриньки?

  • Чи зможу я перенести свій сайт на інший хостинг?

  • Як замовити домен для мого сайту?