Icon

Акція триває до 15.01.2020. Встигніть забрати свій подарунок!

Особистий кабінет
Icon

Подарунки за замовлення або продовження хостингу

Замовити
Icon

Подарунки за замовлення або продовження тарифів VPS

Замовити
Icon

Подарунки за реєстрацію доменів

Зареєструвати
Icon

Подарунки за замовлення SSL сертифікатів

Замовити

Новорічні подарунки від HostPro

Акція діє з 10.12.2019 по 15.01.2020

Термочашка HostPro зробить зиму теплішою

Термочашка HostPro зробить зиму теплішою

Улюблений напій зігріє вас своїм теплом в новій термочашці від HostPro. Беріть її з собою в кав'ярні і тим самим скорочуйте використання одноразового посуду. Збережемо екологію нашої планети разом. Замовте або продовжіть будь-який тариф хостингу (терміном від 3-х місяців) та/або VPS і отримайте круту брендовану термочашку в подарунок.

Попсокет HostPro стане і вашим улюбленцем

Попсокет HostPro стане і вашим улюбленцем

Цей девайс є одним із найпопулярніших мобільних аксесуарів. Використовуйте його в якості тримача, підставки для телефону або ж придумайте свій варіант та поділіться ідеєю з нами. Замовляйте або продовжуйте SSL сертифікати, домени чи хостинг на місяць та отримайте в подарунок попсокет HostPro.

Залиште адресу для доставки

Залиште адресу для доставки

Для того, щоб ваш подарунок дістався до вас, заповніть форму, розташовану внизу цієї сторінки. Чекайте доставку найближчим часом. Відправлення буде здійснюватися Укрпоштою за наш рахунок, іншими службами - за рахунок одержувача.

Отримайте ще більше подарунків

Отримайте ще більше подарунків

Робіть фото з новорічними подарунками від HostPro та беріть участь у розіграші крутих призів. Просто публікуйте фото з подарунком на своїх сторінках у соцмережах, тегайте нас (в Instagram @hostproua або в Facebook @Hostpro Best Ukrainian Hosting) та ставайте учасником розіграшу. Результати будуть опубліковані 20.01.2020 на наших сторінках у соціальних мережах.

Упс! Акція вже закінчилася

Будемо раді подарувати вам подарунок наступного разу