Подарунок від Hostpro

Замовляйте або продовжуйте будь-яку послугу та гарантовано отримуйте попсокет!

Що таке попсокет?

Попсокет - багатофункціональний девайс, який вже кілька років поспіль найкраще продається в категорії мобільні аксесуари. Він був створений американцем Девідом Барнеттом, який мав намір лише виготовити зручне кріплення для навушників. Усі друзі та родичі посміювалися над ним, коли в 2012 році Девід почав збирати кошти для промислового виробництва його винаходу. Для цього він навіть заклав кошти, які виплатила страхова компанія, в якості компенсації за згорівший будинок. Але вже в 2017 році його стартап став великою фірмою. Ось так, від людини з якої усі насміхаються, можна стати відомим, якщо слідувати за своєю мрією. Винаходом Девіда зараз користуються усі від малого до старого, і відомі зірки і хлопець з сусіднього двору. Впевнені, що і вам стане у нагоді наш маленький подарунок. Ми вже готові його вам відправити, залишилося заповнити форму в кінці сторінки. Акція триває до 31.10.2019 року.

Але це ще не все! За ваше фото з попсокетом від Hostpro, ми розіграємо PowerBank, фірмову чашку та Брелок iTag трекер. Публікуйте фото на своїх сторінках у соцмережах, тегайте нас (в Instagram @hostproua або в Facebook @Hostpro Best Ukrainian Hosting) та ставайте учасником розіграшу. Результати будуть опубліковані 01.11.2019 на нашому сайті в розділі "Блог" та сторінках у соціальних мережах.

Чому попсокет це зручно?

Пропонуємо декілька варіантів використання попсокету

Тримач

Тримач

У вас хоч раз падав телефон з рук? Тепер дивитись смішні меми, писати однією рукою, робити селфі не проблема! Із попсокетом ви можете робити найкращі знімки, не боячись падіння девайсу.

Підставка

Підставка

Хочете переглядати фільми на телефоні та паралельно займатись іншими справами? Попсокет прийде вам на допомогу! Розмістіть свій пристрій на рівній поверхні за допомогою зручної підставки та без проблем поєднуйте приємне з корисним.

Для навушників

Для навушників

Якщо ви такий самий меломан, як і ми та вам набридло весь час розплутувати морські вузли із навушників, наш подарунок стане вам у нагоді! Закрутіть провід на попсокеті та насолоджуйтесь музикою в будь-який момент, завжди маючи їх під рукою.