Group 10Group 9

Домен для комерції в Україні .CO.UA

Домен другого рівня .CO.UA створений для ведення комерційної діяльності в Україні. Домен користуються високою популярністю, так як складова «CO» означає ніщо інше як «комерційний». Домен короткий, його легко запам’ятати і він стане ідеальним маркетинговим інструментом для підприємців і комерційних структур будь-якого напрямку.

В Україні .CO.UA відкрити для вільної реєстрації в 2005р. і є аналогом домену .COM.UA, але з великою кількістю вільних імен.

Зареєструвати ім’я в цій зоні, можливо використовуючи латинський алфавіт, цифри і символ “-“. Мінімальна кількість символів в назві – 2, максимальна – 63.

Зараз Ви можете придбати домен в зоні .CO.UA зі знижкою 76% за акційною ціною 28 грн. замість 118 грн. до 30.10.2017г.

.co.ua

Унікальна

пропозиція

Реєстрируй
домен

Підключи
конструктор

Отримай
безкоштовно сайт

Усі можливості для вдалого початку бізнесу та розвитку 

Програмувати нічого не потрібно

Ви можете самостійно створити сайт будь-якої складності від блогу до повноцінного інтернет-магазину без допомоги програміста або дизайнера. Втілюйте власні ідеї просто наповнюючи готовий макет сайту інформацією!

   

Великі функціональні можливості

Без додаткової оплати, Вам доступні потужні інструменти, які дозволять створити якісний сайт. До Ваших послуг: красиві галереї, блоки, вбудована електронна комерція, SEO налаштування и багато іншого. 

Більше 190 готових дизайнів сайтів

Стильні шаблони для Вашого сайту, блогу чи магазину,

будуть красиво виглядати як на комп'юторі, так і на мобільному пристрої. Використовуючи готові дизайни сайтів Ви швидко і без зайвих складностей заявите про себе і свою справу в Інтернеті

  

 Немає меж досконалості

Додайте своєму сайту індивідуальності. Ви вільні легко самостійно налаштувати дизайн шаблону: змінювати, додавати, ускладнювати будь-який елемент. Доповніть сайт такими функціями, як, наприклад, чат в реальному часі, соціальними кнопками и т.п.

Наші задоволені клієнти