🛰 «Да прибуде з тобою сила» або з Днем «Зоряних Війн»

Давним-давно, в далекій-далекій галактиці… Скільки разів ми чули цю фразу? У багатьох фанатів всесвіту Star Wars з цих слів почалася подорож у велику серію, яка через роки стане невід’ємною частиною сучасної культури.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 8c1e9e065939ca6672f36709340e76a59c7223ce.gifv

У 1977 році вийшов перший фільм «Зоряні війни. Епізод IV: Нова надія» маловідомого тоді режисера Джорджа Лукаса. Фільм, який змінив розуміння про фантастичні пригоди. Починаючи з 4 травня 2007 року фанати саги Джорджа Лукаса, а також шанувальники кіно, щорічно відзначають «День зоряних воєн» по всьому світу.

Ітак, зробіть свій найвищий відповідальний вибор у житті – що важливіше: контролювати .WORLD або віддаті вибір на користь .FAMILY? Люк Скайуокер і Дарт Вейдер відповіли на цей питання по-різному.Домен .WORLD – універсальна можливість показати свій сайт для громадськості, представляючи саме широке поняття – .СВІТ. Інтерпретація цього доменного імені широка: створюйте універсальні бібліотеки, хмарні сервіси, інтернет-магазини, соціальну мережу або блог. Доменна зона .WORLD – можливість розвивати свій проект завдяки найпоширенішого і впізнаваний слову на Землі.

Зона відкрита для реєстрації з січня 2015 року. Новизна і свіжість гарантує те, що ви зможете зареєструвати звучне і відповідне ім’я для ресурсу з легкістю.

Чому варто зробити вибір на користь .WORLD? Розуміння «СВІТ» настільки широко, що будь-яку сферу легко можна пов’язати з вашою ідеєю – кіно і культура, база знань і довідник, блог і торговий ресурс. Оглянувшись навколо, людина побачить лише одне – .WORLD. Так чому б не скористатися цим?

Інший варіант, назавжди розколовший головних героїв «Зоряних війн», – це .FAMILY. Для кожного слово «сім’я» має особистий сенс. Батько і мати, брати і сестри, дідусі, бабусі, друзі, родичі, напарники, колеги – розуміння йде настільки далеко, наскільки це взагалі можливо. Тепер же створити ресурс, присвячений сімейним цінностям і родичам, стало набагато простіше.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 802feaa692a81bee3534e18fe0c18216b7b03609.gifv

Розвивайте сімейний бізнес, інтернет-магазин, робіть портфоліо, шкільний сайт-пам’ятку, закритий ресурс для знайомих – з .FAMILY просувати сайт стає набагато простіше. Зона відкрита для реєстрації з 2015 року, тому ви легко зможете підібрати доменне ім’я за смаком.

Зізнайтеся, фраза «Люк, я твій батько» стала культовою і свого часу ввела багатьох глядачів у шок. З доменною зоною .FAMILY ви зможете бути набагато ближче, ніж Енакін і Люк.


У зв’язку з Днем зоряних війн ми анонсуємо знижку на реєстрацію домену .WORLD. Переходьте за посиланням в білінг-систему і реєструйте тематичні домени вже зараз.