Як встановити Node.js у свій акаунт cPanel

Наша компанія, як і технології, дуже динамічна і не стоїть на місці, тому сьогодні ми хочемо представити вашій увазі новий, набагато простіший спосіб розміщення Node.js.

Як створити Node.js додаток

Робиться це все дуже просто, насамперед заходимо в панель управління cPanel і переходимо в розділ Налаштування Node.js додатка

Ви потрапите в інтерфейс Веб-додатків на Node.js. Тут ви побачите додані додатки і зможете створити новий.

Наступним кроком створюємо новий додаток. При створенні програми вибираємо потрібну версію Node.js і його режим роботи. Також зазначаємо кореневий каталог, URL і файл запуску програми. 

Відразу після створення вам буде доступний тестовий Node.js додаток за адресою, яку ви вказали в налаштуваннях.

Як завантажити Node.js проект

Для начала следует удалить файлы тестового приложения, чтобы загрузить свой проект. Это можно сделать любым удобным способом, к примеру по FTP или через файловый менеджер в cPanel.

Для початку слід видалити файли тестового додатка, щоб завантажити свій проект. Це можна зробити будь-яким зручним способом, наприклад по FTP або через файловий менеджер в cPanel.

Слідом за цим змінюємо «Файл запуску додатка» на свій, якщо він відрізняється від app.js. У прикладі це bin/www. 

Після завантаження файлів Node.js додатка, включаючи package.json у вашому веб-додатку з’явиться інформація про це і ви зможете без проблем встановити NPM-пакети, потрібні для вашого Node.js додатка, зазначені в package.json.

Коректність установки пакетів з package.json сильно залежить від самого додатка і для деяких додатків може не працювати з панелі cPanel, тому це потрібно виконувати з командного рядка. Розглянемо цей варіант нижче.

После установки пакетов нужно перезагрузить приложение и открыть свой сайт в браузере. Если мы всё корректно установили, он должен быть доступен. Например, наше приложения выглядит так:

Після установки пакетів потрібно перезавантажити додаток і відкрити свій сайт у браузері. Якщо ми все коректно встановили, він повинен бути доступний. Наприклад, наш додаток виглядає так:

Як працювати в Node.js оточенні з командного рядка

Підключаємося до сервера по SSH (якщо доступ до SSH не відкрито, необхідно звернутися в техпідтримку з проханням відкрити доступ для вашого користувача), як тільки доступ буде відкритий – можна підключатися:

ssh [email protected]
[email protected]'s password:

Зі сторінки налаштування Node.js копіюємо команду, щоб увійти у віртуальне оточення вашого додатку:

Виконуємо наступну команду:

source /home/mnhlctjl/nodevenv/application1/8/bin/activate && cd /home/mnhlctjl/application1

Потім переходимо в директорію з вашим проектом, в нашому прикладі це application1:

cd application1

Тепер ви можете без проблем працювати з npm і встановлювати потрібні вам пакети.

Приклади основних команд npm

Встановити пакети, зазначені в package.json:

npm install

Встановити конкретний пакет. Замість PACKAGE ім’я пакета:

npm install PACKAGE

Видалити конкретний пакет:

npm uninstall PACKAGE

Список всіх встановлених пакетів:

npm list --depth=0

Список пакетів, які можна оновити:

npm outdated --depth=0

Оновити пакет

npm update PACKAGE

Список всіх доступних команд npm:

npm -h

Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю вам відповімо. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: через живий чат на сайті, тікет в білінг-системі, Telegram, Facebook, пошту [email protected], або ж просто зателефонуйте нам