Трансфер доменів українських зон в компанію Hostpro

У цій статті ми надамо вам коротку інструкцію з трансферу доменів українських зон .com.ua, .kiev.ua, .ua, .net.ua у компанію Hostpro.

Будь ласка, зверніть увагу на деякі умови, які обов’язково повинні бути виконані при підготовці домену до трансферу.

– статус домену повинен бути “ОК” або “autoRenewGracePeriod”:

у домені Власником має бути вказана особа, від імені якої буде здійснюватися замовлення на трансфер домену.

Ці дані ви можете переглянути за допомогою інструменту WHOIS безпосередньо на нашому сайті або ж за посиланням https://hostmaster.ua/.

Після виконання вищезазначених умов ви можете розпочати процедуру перенесення. Для того щоб здійснити Трансфер домену, дотримуйтесь наступної інструкції:

1. Для початку вам слід повідомити вашого Поточного реєстратора про своє бажання перенести домен і переконатись у тому, що він не має заперечень з цього приводу. У разі погодження сторона, що віддає, повинна надати вам  усі дані, необхідні для здійснення трансферу.Також зверніть увагу на те, що Поточний реєстратор може запросити заяву на трансфер від Власника домену. У заяві вам необхідно буде вказати дані Реєстратора, до якого ви переносите домен. Наша юридична назва: ООО “ХОСТПРО ЛАБ” . Наш ідентифікатор реєстратора: UA.HOSTPRO

2. Після цього ви можете замовити трансфер домену на нашому сайті в розділі “Домени” / “Перенести домен”.  При оформленні замовлення вам обов’язково слід вказати:

– Код трансферу (AUTHCODE / Authinfo);

– пароль від EPP-контакту для зведення Власника домену із Замовником трансферу (у випадку, якщо у WHOIS інформація про Власника прихована).

3. Рахунок на продовження реєстрації домену, в разі його успішного трансферу, буде сформовано автоматично. Все, що вам необхідно зробити – сплатити його.

4. За фактом надходження платежу, у робочий час відділу продажу, формується заявка  Адміністратору зони на трансфер домену. Домен перейде на обслуговування до нас одразу після підтвердження трансферу поточним Реєстратором або ж автоматично за 5 днів після подання заявки.

5. На контактний email Замовника домену буде надіслано повідомлення про завершення трансферу. Процедура продовження реєстрації домену ще на 1 рік аналогічна, при цьому сумарний термін реєстрації домену не може перевищувати 10 років.

6. У випадку, якщо переказ не буде здійснено, кошти за нього можуть бути повернені або нараховані на загальний баланс білінг-акаунта клієнта.

Якщо у вас залишилися питання, наші спеціалісти Відділу продажів з радістю вас проконсультують.