Drupal: огляд переваг і недоліків

CMS являє собою інструмент для роботи з контентом на сайті. Для цього обов’язково потрібен браузер, але не важливо на якому пристрої – телефоні або комп’ютері. 

Drupal і є однією з таких систем для роботи в мережі. Це безкоштовна платформа для розробки сайту – його структури і дизайну. Йдеться про досить гнучку CMS. Вона володіє стандартною структурою, що дозволяє змінювати функціонал за допомогою роботи з модулями. Такі дії дозволяють змінити вигляд сайту. Основа Drupal, так зване ядро, містить в собі скрипти, необхідні для запуску і коректної роботи CMS. При необхідності або при бажанні можна завантажити безліч інших модулів і тем оформлення з офіційних ресурсів. 

Протестувати можливості CMS Drupal дозволяє демоверсія – вона працює онлайн. Повну версію можна скачати і встановити на власний сервер або хостинг з офіційного сайту Drupal.

Переваги 

 • Завдяки платформі стало простіше створювати прості і складні сайти зі статичним HTML в короткі терміни. На ній прекрасно функціонують проекти будь-яких масштабів. 
 • На тлі вузькоспрямованих CMS Drupal розроблена для більш широких цілей. 
 • Drupal ідеально підходить для старту. Весь базовий набір ретельно розроблений, протестований, має поліпшену безпеку. 
 • Чимало ліцензій CMS коштують недешево. Дехто надає безкоштовну версію, але вона неповноцінна, оскільки має обмеження. Drupal же повноцінна, практично без обмежень. 
 • Платформа підтримується спільнотою по всьому світу, тому в разі необхідності завжди можна знайти допомогу і підтримку від колег по цеху. 
 • Елементарно проста установка в один клік з акаунта хостингу. 
 • Величезна кількість шаблонів для різних сфер бізнесу. 
 • Простий і зрозумілий інтерфейс. 
 • Багатомовність. 
 • Можливість розробок без знань коду. 
 • Кешування для швидкого завантаження сторінок.

Мінуси 

 • величезний набір налаштувань нерідко відлякує новачків, але є можливість використовувати готову збірку, що спростить життя і роботу; 
 • час від часу будуть потрібні розширення, в яких потрібно розібратися і встановити, а це додатковий час і ресурси; 
 • часом можлива нестабільність роботи після оновлень – апдейти отримують модулі поступово. 

Хостинг для Drupal

Для стабільної, безперебійної роботи вашого дітища важливо забезпечити хорошу хостинг-підтримку. Надійний хостинг Drupal однозначно надасть HostPro. Наша компанія забезпечить блискавичну установку обраної CMS, техпідтримку 24/7 і надасть необмежені можливості для діяльності. 

Хостинг Drupal від HostPro – це надійно, швидко і якісно. Тепер немає необхідності морочитися – постійні скачування, установки – це турбота нашої компанії. Ми максимально спростили процес установки до однієї дії. 

Більш того, у нас доступні безкоштовні щоденні бекапи. Справа в тому, що регулярно (щоночі) створюються копії сайту, які зберігаються протягом місяця. Це так званий резерв. При необхідності потрібно просто звернутися до нас – і ми легко відновимо потрібні дані (можна відновити як окремі файли / каталоги, так і базу даних або весь сайт цілком). Також при переході на наш хостинг, фахівці HostPro швидко, якісно, ​​а головне безкоштовно, перенесуть всі необхідні дані.  

Компанія пропонує три тарифних рішення за максимально приємну вартість. Клієнти мають право вибору та можуть стартувати з одного тарифу і в будь-який момент з легкістю переходити на інший (при бажанні або при необхідності). Хостинг від Hostpro однозначно перевірений часом і людьми.

Висновок 

Drupal – вдале рішення для роботи в мережі. Платформа ідеально підходить для створення сайтів, що відрізняються наповненням і обсягом, а також є повноцінною основою додатків. 

Відмінна риса Drupal – CMS легко модифікується під індивідуальні завдання і потреби. У системи є форуми і співтовариства, де діляться досвідом і допомагають. 

Drupal ідеально підійде як професіоналам, так і новачкам. Адже платформа може мати готову збірку або бути первинно чистою для установки тільки потрібних даних.