Безкоштовний Let’s Encrypt SSL сертифікат

Друзі, у нас хороша новина! Тепер безкоштовний SSL сертифікат доступний для кожного хостинг-тарифу.

Завдяки компанії Let’s Encrypt, яка прагне зробити захист сайтів доступною, ми змогли впровадити безкоштовні SSL сертифікати з перевіркою домену.

Той, хто хоч раз пройшов через труднощі створення захищеного веб-сайту знає, що встановлення SSL сертифікату може додати ряд клопоту. Let’s Encrypt максимально спростили установку сертифіката.

Отримання Let’s Encrypt сертифіката не займе багато часу і не зажадає тривалої перевірки даних, як для звичайного SSL. Установка його проводитися лише один раз прямо з панелі управління cPanel. Для кожного домену можна встановити власний SSL, який буде діяти протягом 90 днів.

Для вашої зручності, ми реалізували можливість автоматичного оновлення сертифіката. За 30 днів до закінчення терміну, розширення cPanel починає здійснювати щоденні запити на оновлення. В обох випадках – оновився сертифікат чи ні, ви отримаєте повідомлення на email, вказаний у вашому cPanel обліковому записі.

Крім того, так як Let’s Encrypt SSL надається безкоштовно, вам не доведеться стежити за своєчасною оплатою.

SSL сертифікат дозволить швидше перейти на використання HTTP/2, так як безпека сайту є однією з вимог розробників протоколу. HTTP/2 відчутно прискорить завантаження кожної сторінки сайту.

Крім того, використання SSL сертифікату і робота по протоколу HTTP / 2 позитивно впливають на сайти:

  • сертифікат послужить гарантією того, що передані дані захищені і не будуть доступні третім особам, що значно посилить довіру до вашого сайту.
  • HTTP/2 зробить сайт значно швидше.

Пошуковики цінують швидкі і безпечні сайти і підвищують їх в пошуковій видачі.

Встановити сертифікат дуже просто. Як це зробити, дивіться на відео: